Де відсвяткувати день Святого Валентина - Обряди, звичаї - Каталог статей - Реферати, приказки та прислівя - Spogad.at.ua

Головна » Статті » Обряди, звичаї

Де відсвяткувати день Святого Валентина
Де відсвяткувати день Святого Валентина

Існують куточки, начебто призначені для закоханих! Бухта Афродіти на Кіпрі… Венеція, прославлена коханцем всіх часів і народів Казановою… Міст поцілунків у Петербурзі… Тут люди говорять один одному самі заповітні слова, святкують День святого Валентина, проводять незабутні канікули, А куди відправитеся Ви?

У Вашому рідному місті теж напевно є або парк, або міст, або беріг річки чи озера, з яким пов’язана якась романтична легенда. Наприклад, така. Кілька століть назад закоханий граф заради дами серця побудував дуже гарний особняк, оточивши його рідкісними деревами і квітами. Говорять, він багато років підряд виписував з екзотичних країн самі незвичайні рослини, досконально вивчивши квіткову мову любові. І цей незвичайний дендропарк назвав на честь своєї дами - парком Софії. Зрозуміло, після такого подвигу вона не встояла й вийшла заміж за графа. Це місце добре відоме усім нашим співвітчизникам - Софіївський парк в Умані, найбільший у Європі. Сьогодні його відвідують не тільки закохані: чудом з фонтанами й озерами просто приємно помилуватися, погуляти там і провести час. А романтична легенда відома всім, кому хоча б раз довелось там побувати.

Подібні місця розкидані по усьому світі. Ми нагадаємо лише про деякі. Якщо у Вас буде можливість - відправтесь туди на романтичний уік-енд… Аматорам таємниць рекомендуємо відвідати Санкт-Петербург, поетичним парам треба неодмінно побувати в загадковому Коктебелі. Поїхали?

Венеція: слідами Казанови

Чарівний, єдиний у світі місто на воді… Тут народився вічний коханець Казанова. Довіртеся досвідченому гідові - гондольєрові. Він покаже вам будинок Казанови, жіночий монастир, куди той любив заходити. Бував він і в Палаці дожів - щоправда як в’язень. Говорять, проходив по знаменитому мосту подихів. Спорудження одержало таку назву через засуджений, які, кидаючи останній погляд на Венецію перед в’язницею, зітхали… Але існує й інше повір’я: пропливаючи під цим містком, потрібно поцілуватися - тоді любов протриває довго. У лютому у Венеції особливий настрій: починається знаменитий карнавал.

Вартість. Квиток туди й назад коштує від 360 євро. Проживання в готелі - близько 50 євро на добу. А півгодинна прогулянка на гондолі - у два рази дорожче. Хочете випити кава на площі Святого Марка? Готуйтеся заплатити по 10 євро за чашечку.

Київ: від Чортового мосту до Володимирської гірки

Кияни спочатку називали цей міст Чортовим (через скрипливий дерев’яний настил), а потім перейменували в Міст поцілунків. Зараз це улюблене місце для побачень. Поруччя містка обвішані замочками. Це значить, серце зайняте й ключик від нього в надійних руках. Будь-який киянин покаже до нього дорогу: над Парковою алеею біля стадіону «Динамо».

А в десяти хвилинах ходьби від Мосту поцілунків розкинулися найромантичніші пагорби у світі! Володимирська гірка - улюблене місце Михайла Булгакова і всіх старожилів столиці України. Астрологи говорять, що біля пам’ятника Володимиру особлива атмосфера: не даремно багато поетів і художників приходять сюди «за натхненням». По тінистих алеях старого запущеного парку гуляють родинами. Звідси можна на фунікулері спуститися на Поділ до Дніпра або пройти по алейці до Андріївського узвозу.

Вартість. Готель у центрі столиці коштують не менше 100$ на добу. Набагато зручніше й дешевше забронювати через Інтернет квартиру, що здається подобово (від 30$). Вечеря на двох у ресторані коштує приблизно 200-300 гривень.

Санкт-Петербург: міст поцілунків

У Петербурзі закохані теж призначають побачення на мосту. Пам’ятеєте слова знаменитої пісні Утьосова: «Все мосты разводятся, а Поцелуев - нет»? Якщо хлопець привів сюди дівчину, і без слів зрозуміло - він закоханий.

У північній столиці все оточено містикою і таємницями. Один із символів міста - Петропавловська фортеця - пам’ятає багато історій. Одна з них - про любов і зрадництво. Саме тут була в ув’язненні князівна Тараканова, що називала себе дочкою імператриці Єлизавети. Вона полюбила графа Орлова і сподівалася з його допомогою зійти на престол. Але граф здав самозванку владі. Говорять, і зараз тінь обманутої князівни бродить по вже відреставрованій Петропавловці… А ще Вас чекають Невський проспект, гордість Пітера - Ісаакієвський, Казанський і собор Спасу на Крові, прогулянки на річковому трамвайчику по каналах, екскурсія в Петергоф.

Вартість. Тур вихідного дня фірми пропонують від 165$. Квиток на поїзд коштує в середньому 400 гривень. Двомісний номер у приватному міні-готелі обійдеться в 2500 рублів (близько 600 грн). Вечеря в модному ресторані - від 1000 рублів (250 грн).

Нью-Йорк: любов і місто

Це місто відоме як найгустонаселіше і урбанизоване у Сполучених Штатах Америки. Але саме тут знімають найромантичніші стрічки про любов: «Осінь у Нью-Йорку», «Солодкий листопад», «Секс і місто», зовсім новий фільм «Любов у великому місті». Не вірте тим, хто вважає, що тут можна тільки робити кар’єру і дивитися на хмарочоси! Почніть прогулянку із знаменитого Бруклінського мосту. Мабуть, це краще місце для фото: відкривається прекрасний вид на Манхеттен і Бруклін, а також на символ Америки - статую Свободи. На цьому острові є безліч симпатичних місць: Беттері-парк, П’ята авеню, Карнегі-хол. Можете відправитися на тригодинну екскурсію навколо Манхеттену на водному трамваю. Але корінні жителі вибирають Центральний парк. Тут активні люди катаються на роликах, влаштовують невеличкі пікніки на «Великій галявині». А якщо душа просить самоти - беріть човен напрокат і насолоджуйтеся краєвидами та один одним!

Вартість. Переліт в обидва боки коштує 600-800$ на людину. Готелі доволі дорогі: від 80$ і вище. Зате можна недорого поїсти в закусочних або китайських барах; вечеря в ресторані - від 20$.

Кіпр: на батьківщині Афродіти

По переказах, давньогрецька богиня любові народилася саме тут. Вона вийшла з морської піни в мальовничій бухті. Приходите сюди на заході і переконаєтеся, що краса цих місць не підвладна часу. Як і тисячі років тому, море обмиває крейдові скелі, білизну яких відтіняють зелені чагарники та рожеві олеандри. Викупатися в бухті Афродіти - заповітна мрія усіх дівчат. Адже тоді краса і молодість будуть вічними, а любов ніколи не піде із твого серця - такий подарунок еллінської богині. Ви легко відшукаєте бухту, коли будете їхати по дорозі, що з’єднує міста Пафос і Лімасол. Тут вражає не тільки пейзаж, але й величезна кількість стрічечок, хусточок і намистинок, зав’язаних на гілках дерев. Це традиція: говорять, якщо закохані зав’яжуть тут хустку або стрічку і загадають бажання, воно неодмінно збудеться.

Вартість. Восьмиденний тур (з перельотом) коштує від 800$. Проживання в готелі - від 35$ у добу. Вечеря з келихом вина в середньому обійдеться в 25$.

Париж: відпочинок для двох

Це місто просочене романтикою. Навіть просто проїхавши в тутешньому метро, ви відчуєте, як за спиною виростають крила. Але є в Парижеві такі місця, куди обов’язково приходять закохані. Юним романтикам рекомендують прогулянки по Монмартру й обов’язкове відвідування знаменитої Ейфелевої вежі. А якщо ви аматори гострих відчуттів, відправляйтеся на… цвинтар Пер-Лашез. Існує повір’я: щоб зберегти любов на довгі роки, потрібно поцілувати сфінкса на могилі Оскара Уайльда. Кілька років назад до романтичних місць Парижа додалося ще одне - стіна любові на тому ж знаменитому Монмартрі. Тут написані зізнання вже на 311 мовах. Увечері прогуляйтеся по знаменитому пагорбі і випийте шампанського в одному з його затишних кафе. Ще один ненудний варіант - прогулянка на кораблику по Сені. Незабутньо!

Вартість. Авіаквиток з Києва коштує від 500 євро. Таксі з аеропорту Шарля де Гол-ля до центру - 40-50 євро, а автобус - 8. Вечеря в ресторані обійдеться в 20 євро. Париж залишається найдорожчим містом Франції. Є багато демократичних закусочних, але чашка гарної кави - від 3 євро. Якщо дуже заощаджувати, можна прожити на 40 євро в день (проживання + харчування).

Коктебель: поетична бухта

Беріть приклад з поетів Срібного століття! Вони любили приїжджати в Коктебель не тільки влітку, але й узимку. А зупинялися неодмінно в Максиміліана Волошина, що жив в цьому поетичному місці. Обов’язково загляньте в його гостинний будинок - зараз це музей. З балкона відкривається чудесний вид на море й на профіль поета, висічений на скелі… самою природою. Така от загадка. І не єдина. Саме напроти цієї скелі є гора Хамелеон: протягом дня вона міняє свої кольори від піскового до бурого. Вечеряючи в одному з кафе, замовте вино, гордість коктебельских виноробів. На цьому модному молодіжному курорті щорічно сотні хлопців і дівчат проводять незабутнє романтичне літо і знаходять свою пару.

Вартість. На поїзді можна доїхати до Сімферополя (180 гривень), а звідти на автобусі до Коктебеля (50 грн.). У приватному секторі проживання обійдеться приблизно в 60 гривень на добу, а в готелі - близько 200 грн. на добу.
Категорія: Обряди, звичаї | Додав: asket (05.10.2009)
Переглядів: 1032 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
Що Вас цікавить на сайті?

Всього відповідей: 1912
Статистика
Провірка PR та ТИЦ