Лист з піонерського табору - Різне - Каталог статей - Реферати, приказки та прислівя - Spogad.at.ua

Головна » Статті » Різне

Лист з піонерського табору
Дорогі мама й тато, наш вожатий сказав нам написати своїм батькам, якщо ви бачили повінь по телевізору і хвилюєтеся. Ми в порядку. Змило тільки одну з наших наметів і 2 спальних мішка. На щастя, ніхто з нас не потонув, тому що коли це сталося, ми всі були на горі й шукали Ваську. Ах так, будь ласка, зателефонуйте мамі Васьки і скаже їй, що він в порядку. Він не може писати з-за гіпсу. Мені вдалося поїздить в рятувальному джипі. Це було кльово. Ми б ніколи його не знайшли в темряві, якби не блискавка. Вожатий Сергій розсердився на Васька за те, що він пішов у гори один, не сказавши нікому. Васька сказав, що говорив йому, але це було під час пожежі, так що він, можливо, і не чув його. А ви знали, що якщо підпалити газ, то газовий балон вибухне?

Мокра деревина не горіла, але одна з наметів згоріла. А також частина нашого одягу. Ігор буде прикольно виглядати, поки у нього знову не відросте волосся. Ми повернемося додому в суботу, якщо вожатий Сергій полагодить машину. Він не винен в аварії. Гальма працювали нормально, коли ми їхали. Вожатий Сергій сказав, що в такій старій машині обов'язково буде щось ламатися, може бути, тому її вже не страхують. Ми думаємо, це кльова машина. Йому все одно, якщо ми її забруднить, а якщо спекотно, то іноді він дозволяє нам їхати на передній решітці. Коли 10 чоловік в машині, то стає спекотно. Він дозволяв нам кататися в причепі, поки міліціонер на шосе не зупинив нас і не поговорив з нами. Вожатий Сергій – кльовий хлопець. Не турбуйтеся, він – хороший водій. Насправді, він вчить Свєтку водити на гірських дорогах, коли там немає машин. Все, що ми там коли-небудь бачили, були вантажівки, що перевозять колоди.

Сьогодні вранці всі хлопці стрибали зі скель і плавали в озері. Вожатий Сергій не пустив мене, тому що я не вмію плавати, а Васька боявся, що потоне через гіпсу, тому він дозволив нам взяти каное і покататися по озеру. Було здорово. Під водою все ще можна бачити дерева від повені. Вожатий Сергій не така скалка, як інші вожаті. Він навіть не Нудель з приводу рятувальних жилетів. Йому доводиться багато часу проводити з машиною, тому ми намагаємося не турбувати його.

Вгадайте що? Ми всі пройшли курс з надання першої медичної допомоги. Коли Олег пірнув в озеро і порізав свою руку, ми бачили, як діє джгут. Мене і Славіка знудило, але вожатий Сергій сказав, що, можливо, це лише отруєння від залишків курки. Він сказав, що вони також труїлися, коли їли у в'язниці. Я такий радий, що він вийшов і став нашим вожатим. Він сказав, що дізнався напевно, як зробити життя краще, поки відсиджувався. До речі, а що таке педофілія? Ну, гаразд, мені треба йти. Ми їдемо в місто, щоб відправити наші листи і купити вазелін. Ні про що не турбуйтеся.

Ми в порядку.

Цілую, Андрійко.


Джерело: http://chatlogi.info/list-z-pionerskogo-taboru/
Категорія: Різне | Додав: asket (14.01.2011)
Переглядів: 1230 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
Що Вас цікавить на сайті?

Всього відповідей: 1905
Статистика
Провірка PR та ТИЦ